Увага!

Інформація на сайті доступна тільки для фахівців охорони здоров'я.

Будь ласка, підтвердіть, що Ви є фахівцем охорони здоров'я.

УВАГА! Компанія знімає з себе відповідальність за надання інформації про рецептурний препарат в разі, якщо при підтвердженні статусу фахівця сфери охорони здоров'я, особа такою не є.

Так, я - фахівець в галузі охорони здоров'я

03-04-2019

Проект ACURE: перспективи розвитку нейрореабілітації в Україні

В рамках проекту ACURE (Austrian Cooperation Ukraine Rehabilitation) і за підтримки компанії "EVER Neuro Pharma" 29 березня 2019 року було підписано Меморандум про співпрацю між українськими та австрійськими колегами в сфері нейрореабілітації, а також післядипломної освіти неврологів і фахівців фізичної і реабілітаційної медицини.

Австрійська делегація (доктор Сігрід Шварц професор Герман Мозер, професор Вальтер Штрухаль та Аксель Колмец) відвідала два реабілітаційні центри: Київську обласну клінічну лікарню та Київську міську клінічну лікарню №11 для розуміння поточної ситуації та основних проблем в українській практиці нейрореабілітації.

Під час засідання Керівного комітету ACURE австрійські колеги поділилися своїм професійним досвідом, цілями, принципами та методами постінсультної реабілітації. Доктор Володимир Голик - глава Українського товариства нейрореабілітації, представив огляд методів по реабілітації в Україні, а також основні етапи та перспективи проекту ACURE, потім членами Керівного комітету був складений план дій в рамках проекту ACURE на 2019-2021 рік.

Пріоритетними напрямками даного проекту стали:

1. Реформування системи нейрореабілітації в Україні для пацієнтів, які перенесли інсульт.

2. Освіта та професійний розвиток неврологів, що працюють в сфері реабілітації після інсульту, а також фахівців фізичної і реабілітаційної медицини з вищою немедичною освітою.

3. Клінічна практика в сфері постінсультної нейрореабілітації.

В якості першого кроку, українські фахівці відвідають у вересні 2019 роу два австрійських реабілітаційні центри для подальшої реалізації національного освітнього плану для фахівців з реабілітації, неврологів, лікарів загальної практики та осіб, які здійснюють догляд за важко хворими.

Ми впевнені, що Меморандум стане основою для тісної співпраці австрійського і українського реабілітаційних спільнот, що поліпшить якість спеціалізованої медичної допомоги для пацієнтів, які перенесли гострий мозковий інсульт.


Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)