Увага!

Інформація на сайті доступна тільки для фахівців охорони здоров'я.

Будь ласка, підтвердіть, що Ви є фахівцем охорони здоров'я.

УВАГА! Компанія знімає з себе відповідальність за надання інформації про рецептурний препарат в разі, якщо при підтвердженні статусу фахівця сфери охорони здоров'я, особа такою не є.

Так, я - фахівець в галузі охорони здоров'я

Представництво в Україні

Протягом багатьох років до відкриття власного підрозділу компанія Ебеве Фарма була представлена ​​на ринку України партнерами - дистриб'юторами.

Представництво компанії Ебеве Фарма в Україні було офіційно зареєстровано 10 грудня 2004 року.

На той момент штат співробітників становив дев'ять осіб, в тому числі шість медичних представників, які працювали в великих обласних центрах: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Донецьку та Дніпропетровську.

За нетривалий час наша команда виросла до 35 медичних представників і офісних співробітників. Збільшилася і географія роботи. Тепер представництво відповідає за роботу не тільки в Україні, але і в сусідній Молдові.

У 2008 році почалося формування інституту регіонального менеджменту.

24 листопада 2009 року був урочисто відсвяткований п'ятирічний ювілей роботи представництва компанії Ебеве Фарма в Україні. Тоді ж було презентовано нове ім'я компанії - ЕВЕР Нейро Фарма.

19 січня 2010 року представництво ЕВЕР Нейро Фарма отримало офіційну реєстрацію в Україні, як правонаступник Ебеве Фарма.

Тренінг для команди Представництва ЕВЕР Нейро Фарма в Україні

Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)