Увага!

Інформація на сайті доступна тільки для фахівців охорони здоров'я.

Будь ласка, підтвердіть, що Ви є фахівцем охорони здоров'я.

УВАГА! Компанія знімає з себе відповідальність за надання інформації про рецептурний препарат в разі, якщо при підтвердженні статусу фахівця сфери охорони здоров'я, особа такою не є.

Так, я - фахівець в галузі охорони здоров'я

Освітні проекти

На даний час основними освітніми проектами компанії ЕВЕР Нейро Фарма і її українського Представництва можна назвати Школи для фахівців-початківців, що працюють в полі нейронаук (неврологів, нейрохірургів, лікарів інтенсивної терапії та ін.).

Єдиним глобальним координатором науково-освітньої діяльності є Міжнародна школа з неврології (International School of Neurology) - громадська організація, створена з ініціативи компанії ЕВЕР Нейро Фарма в співдружності з провідними світовими клініками і університетами, яка об'єднує низку навчальних програм для лікарів нейро-спеціальностей:

- Міжнародна літня школа (International Summer School)

- Міжнародний освітній курс з нейрореабілітації (International Teaching Course on Neurorehabilitation)

До недавнього часу робота шкіл проводилася за межами України.

Так, Літня школа з неврології вперше почала свою роботу в 2006 році на чорноморському березі відомого у всьому світі румунського курорту Ейфорія Норд.

Основною цільовою групою даного заходу стали молоді лікарі-неврологи з країн Південно-Східної Європи, в тому числі з України.

З року в рік географія учасників школи значно розширюється, поряд з викладацьким складом, представленим на даний час провідними світовими фахівцями, надаючи їй вагомий міжнародний статус.

2-я школа пройшла в Севастополі з 13 по 15 вересня 2012 р.
У ній взяли участь понад 50 делегатів з 7 країн СНД (України, Білорусії, Казахстану, Вірменії, Грузії, Азербайджану).

3-тя школа відбулася з 10 по 12 жовтня 2013 року в Севастополі.
В якості тренерів та експертів виступили імениті закордонні та вітчизняні вчені-клініцисти.

4-я школа
була проведена 13-15 вересня 2014 року в місті Ірпінь Київської області.
Лекційна програма Школи була насиченою, теми підібрані за критеріями актуальності і користі для роботи невролога-практика. Формат спілкування - демократичний, інтерактивний, у фокусі уваги - пацієнт.

Можна з повною впевненістю говорити про те, що даний український освітній проект є успішним, тому є всі підстави для продовження роботи в області підвищення професійного рівня наших фахівців.

Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)