Увага!

Інформація на сайті доступна тільки для фахівців охорони здоров'я.

Будь ласка, підтвердіть, що Ви є фахівцем охорони здоров'я.

УВАГА! Компанія знімає з себе відповідальність за надання інформації про рецептурний препарат в разі, якщо при підтвердженні статусу фахівця сфери охорони здоров'я, особа такою не є.

Так, я - фахівець в галузі охорони здоров'я

Відмова від відповідальності

ЕВЕР Нейро Фарма вживає всіх необхідних зусиль, щоб представити правильну і повну інформацію на цьому сайті, але не несе ніякої відповідальності, гарантій або зобов'язань що інформація, розміщена на даному сайті, включаючи будь-які бази даних, є правильними, повними або своєчасно оновленими.

ЭВЕР Нейро Фарма  залишає за собою право в будь-який час, без попереднього повідомлення, змінювати інформацію на цьому сайті, а також не оновлювати її. ЕВЕР Нейро Фарма не несе відповідальність за правильність і своєчасні оновлення будь-якого пов'язаного з нею сайту.

Ні в якому разі на ЕВЕР Нейро Фарма не може бути покладена відповідальність за збитки, які можуть виникнути в результаті використання вмісту даного сайту, а також наданої на ньому документації, послуг та інформації. Крім того, це не залежить від характеру шкоди: прямого, непрямого або фінансового, або від пошкоджень, які можуть виникнути в результаті втрати даних, неможливості з використання або з інших причин будь-якого роду.

Оскільки на сайті існує можливість для введення особистих або ділових даних (адреси електронної пошти, імені, адреси), розкриття цих даних з боку користувача відбувається виключно на добровільній основі. «Ever Neuro Pharma» гарантує конфіденційність обробки цих даних і не передачу її третім особам.

Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)