Увага!

Інформація на сайті доступна тільки для фахівців охорони здоров'я.

Будь ласка, підтвердіть, що Ви є фахівцем охорони здоров'я.

УВАГА! Компанія знімає з себе відповідальність за надання інформації про рецептурний препарат в разі, якщо при підтвердженні статусу фахівця сфери охорони здоров'я, особа такою не є.

Так, я - фахівець в галузі охорони здоров'я

28-03-2018

Нейрореабілітація пацієнтів, що перенесли інсульт: досвід польських колег

Ми знаємо, що наслідки інсульту проявляються на клінічному, функціональному і соціальному рівнях. Після перенесеного інсульту лише в 10-15% випадків відбувається відновлення на всіх трьох перерахованих рівнях. У зв'язку з цим особливої ​​актуальності набуває завдання вдосконалення методів відновного лікування інсульту, включаючи як медикаментозні, так і немедикаментозні методи.

Необхідно вдосконалювати методи нейрореабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт. І одним з ключових факторів у досягненні цього є поліпшення точності прогнозу результату відновлення, який в 30-50% залежить від розмірів інфаркту та тяжкості первинних розладів. Також до важливих аспектів, що визначають варіанти результату відновлення, відносяться локалізація, наявність інтервенцій в гострому періоді інсульту, медикаментозна терапія в відновлювальному періоді, отримана пацієнтом програма реабілітації після інсульту, медичні ускладнення, соціально-економічний статус пацієнта, депресія, стан догляду і генотип.

Надзвичайно важливо також обмінюватися досвідом зі своїми колегами не тільки всередині країни, але і за її межами. У зв'язку з цим цікавою є передова наукова інформація по реабілітації на сайті www.neuroaktywacja.pl (польською мовою) Тут, зокрема, можна ознайомитися з думкою профільних польських експертів. Сайт може бути корисний фахівцям, які володіють польською мовою.

Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)