Увага!

Інформація на сайті доступна тільки для фахівців охорони здоров'я.

Будь ласка, підтвердіть, що Ви є фахівцем охорони здоров'я.

УВАГА! Компанія знімає з себе відповідальність за надання інформації про рецептурний препарат в разі, якщо при підтвердженні статусу фахівця сфери охорони здоров'я, особа такою не є.

Так, я - фахівець в галузі охорони здоров'я

17-10-2018

Науково-практична конференція з міжнародною участю в Запоріжжі

В Запоріжжі відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Разом заради поліпшення неврологічного і психічного здоров'я». Захід пройшов під егідою Асоціації неврологів, психіатрів та наркологів України. В роботі конференції взяли участь 660 учасників, що свідчить про високий інтерес медичної громадськості до даної тематики.

Перший день конференції ознаменувався проведенням сателітного симпозіуму компанії «EVER Pharma», який викликав значне зацікавлення делегатів даного заходу. Відкрив симпозіум кандидат медичних наук, радник Адміністрації Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Голик Володимир Анатолійович. У своїй доповіді Володимир Анатолійович висвітлив тему міжнародного співробітництва в області нейрореабілітації.

З цікавими доповідями виступили інші відомі експерти з усієї України.

Варто відзначити, що всі доповіді викликали жваву дискусію серед учасників конференції і в черговий раз підтвердили той факт, що Церебролізин дозволяє отримати достовірно більш кращі результати реабілітації пацієнтів.

Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)