![](/fileadmin/_processed_/3/4/csm_EVER-news-10-4-18-1_d8f0264868.jpg)
![](/fileadmin/_processed_/e/1/csm_EVER-news-10-4-18-2_deb821d7df.jpg)
Співробітники Представництва ЕВЕР Нейро Фарма в Україні пройшли новий тренінг «Рапорт, як інструмент успішної операції». Продовжуємо вдосконалювати навички ефективного спілкування в професійній діяльності.
Важлива тема, цікава подача матеріалу, інтерактив і живе спілкування - ось складові успіху цього заходу. Юрій Гавришев (PBDs «Студія розвитку персоналу та бізнесу») створив комфортну робочу атмосферу. Розглянули питання побудови тривалих гармонійних і плідних відносин з клієнтом.
Наші співробітники отримали безліч професійних порад і рекомендацій, як успішно здійснювати продажі і вести переговори, щоб в кінцевому підсумку візити завжди проходили за планом і були максимально ефективними.
Тренінг пройшов динамічно і був цікавий та корисний всім учасникам!