Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

ЕВЕР Нейро Фарма. Науково-практичні проекти

В Україні був розроблений стратегічний план по реалізації проекту ESO-EAST за період 2015-2020 рр. Створена проектна група, що складається з керівного і виконавчого комітету. Розроблена документація стосовно використання регістра RES-Q, і в даний час відбувається збір і введення даних. Проводяться регіональні тренінги з RES-Q, тренінги для підвищення рівня кваліфікації медичного персоналу, що працює в інсультних блоках. Все це дозволить поліпшити виходи захворювання у пацієнтів і створити протоколи надання медичної допомоги хворим з мозковим інсультом.

Найбільш актуальним завданням в Україні залишається участь в реєстрації пацієнтів в регістрі RES-Q, який дозволить оцінити надання медичної допомоги на місцевому, обласному та державному рівні і порівняти її ефективність з іншими країнами; дозволить зрозуміти, що потрібно зробити, щоб поліпшити якість медичної допомоги, а значить, знизити інвалідизацію та смертність від даної патології.

Регістр пацієнтів - це система спостереження, яка використовується для організованого збору уніфікованих даних для оцінки результатів конкретних захворювань. Регістр підпорядкований основному принципу: якщо ви не можете виміряти - то ви не можете управляти, що особливо актуально при наданні допомоги пацієнтам з інсультом. Він дозволяє виміряти демографічні дані пацієнта, ступінь тяжкості інсульту, частоту тромболітичної терапії, рівень організації надання допомоги хворим з ГПМК. Реєстрові бази даних заповнюються релевантними індивідуальними даними пацієнтів з інсультом, які вносяться медичним персоналом. К 1 листопада 2017 року на сайті регістра RES-Q вже зареєстровано 2678 пацієнтів, дані про яких були подані 74 інсультними центрами з різних регіонів України.

Участь України в RES-Q дозволить розширити можливості надання медичної допомоги, кожен лікар зможе порівняти власну роботу з результатами колег з інших лікувальних установ, що дасть можливість рухатися далі по шляху поліпшення надання допомоги пацієнтам з інсультом.

Opens external link in new windowДетальніше про проект >>>

Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)