Увага!

Інформація на сайті доступна тільки для фахівців охорони здоров'я.

Будь ласка, підтвердіть, що Ви є фахівцем охорони здоров'я.

УВАГА! Компанія знімає з себе відповідальність за надання інформації про рецептурний препарат в разі, якщо при підтвердженні статусу фахівця сфери охорони здоров'я, особа такою не є.

Так, я - фахівець в галузі охорони здоров'я

14-11-2017

«Буковинська школа невідкладної неврології» в Чернівцях

В Чернівцях пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Буковинська школа невідкладної неврології». Конференцію організували Лікарня швидкої медичної допомоги та Буковинський державний медичний університет за участю Громадської організації «Асоціація сімейних лікарів Буковини» і фахівців європейського проекту «Ініціатива Angels». Науковий захід був присвячений 35-й річниці ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги».

Відкрив конференцію заслужений лікар України, головний лікар КМУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» Олександр Грушко. Він наголосив на важливості неврологічної тематики, оскільки кількісні показники інсультів в Україні дедалі зростають. “Лише об’єднання зусилля неврологів щодо впровадження сучасних методів лікування хворих на інсульт та консолідація зусиль практичних лікарів і медичної науки можуть дати позитивний результат”, – наголосив він.

В обговоренні актуальних питань неврології взяли участь провідні неврологи та фахівці суміжних клінічних спеціальностей з багатьох міст України, а також представники неврологічних шкіл Німеччини та Польщі. Загалом до участі у конференції зареєструвались понад 300 лікарів-неврологів. На різних засіданнях головували: Вакарчук А. В., Пашковський В. І., Московко С. П., Сидорчук Л. П., Гриб В. А., Пулик О. Р. Компанія «ЕВЕР ФАРМА» приймала активну стендову участь.

Також в лекційному залі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» відбувся спеціалізований тренінг Ініціативи Angels «Інсульт: від перших симптомів до Stroke Unit». Лектором та тренером цього наукового заходу був професор Сергій Петрович Московко. Присутніми були понад 100 лікарів-неврологів та реаніматологів. В ході спеціалізованого тренінгу Сергій Петрович розповів про важливі деталі ведення хворих з інсультом, багато часу було відведено проведенню тромболітичної терапії. Сергій Петрович наголосив, що Церебролізин довів свою ефективність та безпеку в комбінації із тромболітичною терапією в дослідженні Lang W. (International Journal of Stroke, 2012), де Церебролізин призначався внутришньовенно у дозі 30 мл на добу на протязі 10 дней. Лікування починалось через годину після закінчення введення тромболітика. Первинною кінцевою точкою дослідження була оцінка по модіфікованій шкалі Ренкіна у 90-й день дослідження: кількість пацієнтів без значної недостатності була значно вища у групі Церебролізина на 5-й та 10-й день дослідження. Ці результати були підтверджені при аналізі долі пацієнтів, які відповіли на лікування. Професор Московко поділився власним досвідом призначення Церебролізину після тромболітичної терапії у дозі 20-30 мл на добу, що покращило вихід у пацієнтів по модіфікованій шкалі Ренкіна, індексу Бартел та шкалі NIHSS.

Доповідь викликала живий інтерес у присутніх.


Контакти

Представництво компанії ЕВЕР Нейро Фарма в Україні:

«Хорайзон Подол Бізнес Центр»

Офіс 5-А

Київ, 04070

Вул. Набережно-Крещатицька, 9

Телефон: (044) 545 7710

Факс: (044) 224 5746(7)